Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

87-500 Rypin, ul. Wiejska 2

+48 507 483 623

Lzalewski@fintime.com.pl

ŁUKASZ ZALEWSKI

KONTAKT

O MNIE

ŁUKASZ ZALEWSKI

 

Ekspertem kredytowym jestem od 2010r. Od tego czasu uczestniczyłem w zorganizowaniu kilkuset kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych. Większość moich klientów rekomenduje współpracę ze mną swoim znajomym i rodzinie. W ofercie posiadam kredyty wszystkich banków udzielających kredyty w Polsce.

 

Mimo, że na co dzień mieszkam w Rypinie, to działam na terenie całego kraju. Współpracowałem z klientami m.in. z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Warszawy i wielu innych miast. Odległość nie ma znaczenia przy procesowaniu wniosków kredytowych, a większość procesu można przeprowadzić zdalnie.

 

Podejmując współpracę ze mną macie Państwo gwarancję:

  • profesjonalizmu i obiektywizmu przy doborze ofert i procesowaniu wniosków,
  • indywidualnego podejścia przy analizie potrzeb kredytowych,
  • transparentności,
  • oszczędności czasu i pieniędzy,
  • braku ukrytych kosztów (usługi są dla klientów bezpłatne).

 

Jestem do Państwa dyspozycji w całym okresie kredytowania. Dzięki temu w każdej chwili można skontaktować się ze mną ponownie i wyjaśnić pojawiające się wątpliwości. W ramach obsługi posprzedażowej każdemu dotychczasowemu klientowi na bieżąco analizuję również możliwości refinansowania obecnie posiadanego kredytu do innego banku.

 

Od 2016r. posiadam w ofercie również ubezpieczenia majątkowe oraz na życie. Podobnie jak w przypadku kredytów, tak i przy ubezpieczeniach współpracuję z większością towarzystw ubezpieczeniowych, a zatem możliwe jest dobranie idealnego rozwiązania dla każdego klienta.