Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

87-500 Rypin, ul. Wiejska 2

+48 507 483 623

Lzalewski@fintime.com.pl

ŁUKASZ ZALEWSKI

KONTAKT

W czym mogę pomóc ?

Ubezpieczenia

Specjalnie dla klientów zaciągających kredyty hipoteczne w 2016r. wprowadziłem do oferty ubezpieczenia majątkowe, w dalszej kolejności poszerzając ofertę o ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie nieruchomości jest ubezpieczeniem obowiązkowym przy kredycie zabezpieczonym hipoteką. W większości banków wymagane jest również ubezpieczenie na życie, do którego posiadania zachęcam wszystkich kredytobiorców niezależnie od występowania wymogu po stronie banku.

Zwykle ubezpieczenia indywidualne są tańszymi i lepiej chroniącymi ubezpieczonego niż te oferowane przez banki.

 

Wszystkie ubezpieczenia oferowane są przeze mnie jako osoby wykonującej czynności agencyjne na rzecz Grupy ANG S.A.

 

Kredyty

Kredyty hipoteczne to wszelkie kredyty zabezpieczone, których celem jest głównie zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych. Mogą one być udzielone na zakup lub remont nieruchomości, budowę domu. Minimalny wkład własny wynosi 10%, przy czym rekomendowane jest posiadanie 20% wkładu własnego.

 

Pożyczki hipoteczne udzielane są na dowolny cel, a zabezpieczeniem jest hipoteka na posiadanej nieruchomości. Maksymalne LTV wynosi 80%, przy czym im bliżej tego poziomu, tym liczba dostępnych rozwiązań spada.

 

Kredyty refinansowe to kredyty przenoszone do innego banku w celu obniżenia kosztu kredytu.

 

Kredyty gotówkowe udzielane są bez zabezpieczenia na dowolny cel.

Kredyt hipoteczny jest najtańszym źródłem finansowania zakupu nieruchomości. W przypadku pożyczki na cel dowolny tańszym rozwiązaniem jest pożyczka hipoteczna niż gotówkowa. Przy niskiej kwocie kredytu może okazać się jednak, że zabezpieczenie hipoteczne nie ma większego sensu.

W zakresie wszystkich kredytów współpracuję z bankami jako agent Grupy ANG S.A.

 

 

UBEZPIECZENIA

KREDYTY